Products
Eggplant - each
$4.99
Fennel Bulb - Each
$3.00
Garlic - Bulb
$0.50
Ginger
From
$1.95
Kale - 200g
$3.45
Kumara Gold
From
$3.00
Leeks - Each
$2.50
Lettuce - Cos Each
$3.95
Mint - 100g
$7.95
Onions - per kilo
$1.95